Dušo kabinos

Dušo kabinos

 UAB Remodus gamina dušo kabinas pagal individualius užsakymus. Šiuo metu įmonė gamina standartines ir pagal užsakymus dušo kabinas po Koralo prekiniu ženklu. Visa informacija rasite www.koralo.lt arba atsisiuntę katalogą, kurį rasite žemiau.

DUSO KABINU KATALOGAS

 

 

 

 

 Kaip įsigyti

Nestandartinę dušo kabiną, kaip ir kitus mūsų siūlomus gaminius, užsisakyti galite paskambinę telefonu ar el. paštu pranešę savo pageidavimus. Mes atvyksime pas jus ir kartu rasime geriausią variantą. Sutarsime dėl užsakymo detalių ir patvirtinsime užsakymą. Visi gaminiai bus pristatyti per dvi savaites nuo užsakymo patvirtinimo. Dėl užsakymo kreipkitės:
Konsultavimas ir matavimas Vilniaus regione mob. tel. 8 635 95 555
Konsultavimas ir matavimas Kauno regione mob. tel. 8 635 85 555

Nestandartiniai gaminiai

Visos dušo kabinos ir sienelės gali būti pagamintos pagal jūsų norus ir poreikius. Esame pasiruošę greitai ir kokybiškai realizuoti jūsų sprendimus. Nemokamai atvyksime, išmatuosime ir per vieną parą pateiksime išsamų komercinį pasiūlymą.

Gaminius galime atvežti ir sumontuoti arba juos jums pristatys mūsų partneriai visoje Lietuvoje.

Jei turite idėjų, mes jums padėsime jas įgyvendinti!

Mūsų vadybininkai nemokamai atvyksta į namus, pataria, išmatuoja bei atsako į visus jums rūpimus klausimus:

Konsultavimas ir matavimas Vilniaus regione mob. tel. 8 635 95 555
Konsultavimas ir matavimas Kauno regione mob. tel.8 635 85 555

Bendradarbiaujame su architektais bei dizaineriais, todėl klientams siūlome kompleksinius vonios interjero kūrimo sprendimus.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, tinklalapyje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su slapukų politika.
Daugiau informacijos Sutinku